Piątnica Mieszanka Studencka 500g

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Piątnica
  • szt
  • Cena brutto: 6,25 zł / szt 12,50 zł 5,79 zł / szt


  Charakterystyka
  Mieszanka studencka jest świetną przekąską w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego (wyjazd w góry) czy intelektualnego (np. dla studentów w czasie sesji – stąd nazwa). Ten doskonały miks różnorodnych orzechów i rodzynek to skarbnica witamin, minerałów i protein najwyżej jakości. Jest wyśmienitym i zdrowym zamiennikiem tuczących chipsów ziemniaczanych i batonów przegryzanych w ciągu dnia.

  Opakowanie:
  Mieszanka studencka zapakowana jest w torebki foliowe, zgrzewane z atestem spożywczym oznaczone etykietą z nazwą, składem i datą ważności. Gwarancja zachowania świeżości na dłużej.
  Zastosowanie:
  Oryginalny

  Skład:
  mieszanki opiera się wyłącznie na bazie wyselekcjonowanych orzechów i żurawiny. Mieszanka jest doskonałą przekąską, zarówno dla "ciała, jak i umysłu". Nadaje się nie tylko do bezpośredniego spożycia, ale również do ciast deserów, sałatek oraz musli. Mieszanka ta to doskonała przekąska przed trudnym egzaminem czy spotkaniem służbowym. Zdrowy i naturalnie słodki przysmak, doskonale sprawdzi się w pracy, w podróży, na uczelni i w szkole.
  Wartości odżywcze w 100g
  Wartość energetyczna w 100 g: 489,00 kcal Białko w 100 g: 13,60 g Węglowodany w 100 g: 30,40 g Tłuszcz w 100 g: 35,20 g