Piątnica Rodzynki sultańskie 500g (N)

 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Piątnica PHU
  • szt.

  • 9,80 zł
   Cena netto:4,82 zł / szt.
   Cena brutto: 5,21 zł / szt.


  Charakterystyka
  Rodzynki to suszone winogrona (bez pestkowe).Winorośl - w starożytności uważana za roślinę świętą - dotarła do państw obszaru Morza Śródziemnego z Azji mniejszej, gdzie uprawiano ją od około V tysiąclecia p.n.e. Rodzynki, dotarły do Europy dopiero w XI wieku, wraz z wyprawami krzyżowymi. Nazwa Malayer’ określa region, z którego pochodzi rodzynka.

  Opakowanie:
  Rodzynki zapakowane są w torebki foliowe, zgrzewane z atestem spożywczym oznaczone etykietą z nazwą, składem i datą ważności. Gwarancja zachowania świeżości na dłużej.
  Zastosowanie:
  Rodzynki to doskonała przekąska. Rodzynki mogą być spożywane surowe lub używane do przygotowywania potraw. To przede wszystkie idealny dodatek do ciast, lodów, deserów, sałatek, surówek, mięs i sosów. Rodzynki Melelayer są drobniejsze od Jumbo przez co lepiej sprawdzają się przy pieczeniu np. serników, gdyż nie osiadają tak szybko na spód ciasta i nie "wypadają" z niego podczas krojenia. Świeże i mięsiste rodzynki Melelayer w sałatce owocowej nie zdominują jej smakowo a jedynie podkreślą wartości smakowe innych

  Skład:
  ników.
  Wartości odżywcze w 100g
  Wartość energetyczna w 100 g: 285,00 kcal Białko w 100 g: 2,30 g Węglowodany w 100 g: 64,60 g Tłuszcz w 100 g: 0,50 g