Woda Żywioł źródlana lekko gazowana 1,5 l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Żywiec
  • Kod producenta: 5900541000505
  • szt.
  • Cena brutto: 2,62 zł / szt. 2,13 zł / szt.
  • 1 szt ( 15,72 zł za 6 szt )

Woda żywiec Lekkogazowana 1.5l

Opis produktu

Żywioł od Żywiec Zdrój oferuje wszystko to, czego poszukujący naturalnego orzeźwienia potrzebują najbardziej - krystaliczną wodę źródlaną oraz optymalne nagazowanie, dzięki czemu przyjemnie gasi każde pragnienie.
Tym, którzy poszukują subtelnego orzeźwienia oferujemy Żywioł lekko gazowany. To połączenie wysokiej jakości wody źródlanej i delikatnych bąbelków. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, w szczególności kobiet, które chcą pić zdrowo, dbając o odpowiedni poziom nawodnienia, a jednocześnie poszukują delikatnych doznań smakowych. Lekkie bąbelki pozwalają ugasić pragnienie w wyjątkowo delikatny sposób. Żywioł lekko gazowany jest dostępny w butelce o pojemności 1,5 l.

Dla osób oczekujących wyższego poziomu nagazowania, polecamy Żywioł Gazowany od Żywiec Zdrój.
Czujesz że chciałabyś się na chwilę wyrwać z rutyny, rzucić w objęcia przygody i sprawdzić się w zupełnie innej roli? Odkryj swoją drugą naturę i wygraj przygodę życia w Nowej Zelandii lub jedną z wielu nagród!
Kupuj promocyjne opakowania produktów gazowanych od Żywiec Zdrój S.A, rejestruj kody spod nakrętek na ekspedycjazywieczdroj.pl. i wygraj wyjazd do Nowej Zelandii lub graj w loterii od nagrody rzeczowe!

O marce

Żywioł od Żywiec Zdrój oferuje wszystko to, czego poszukujący naturalnego orzeźwienia potrzebują najbardziej - krystaliczną wodę źródlaną oraz optymalny poziom nagazowania dzięki czemu przyjemnie ugasi każde pragnienie. Żywioł mocno gazowany wspaniale orzeźwia. Tym, którzy poszukują subtelnego orzeźwienia oferujemy Żywioł lekko gazowany. Obydwa warianty wody Żywioł od Żywiec Zdrój wydobywane są z ujęcia św. Jana w Mirosławcu oraz ujęcia S-3 w Rzeniszowie. Dla poszukujących owocowego orzeźwienia proponujemy lekko gazowane smakowe warianty cytrusowe i bardziej słodkie żurawinowe.Opakowanie:6 x sztuk po 1,5 L