Kotanyi Koper włoski cały 20g

Wszystko zaczęło się w 1881 r. od Janosa Kotányi i papryki. Wkrótce dołączyły inne drogocenne przyprawy i zioła z całego świata. Dziś, tak samo jak przed laty, są naszą największą pasją. Dlatego używamy wyłącznie najlepszych składników, aby uzyskać niepowtarzalny aromat Kotányi. Dla 100% naturalnego smaku i bogatego aromatu.
Ziarna kopru włoskiego, zwanego również fenkułem, są bardzo aromatyczne. Charakteryzują się delikatnym, słodkawym smakiem podobnym do anyżu. Przyprawa stosowana jest zarówno w kuchni jak i ziołolecznictwie. Odrobina ziaren kopru włoskiego dodana do potrawy nada jej delikatnie słodkawy smak i wspaniały aromat.//Zastosowanie: Ziarna można dodawać do chlebów, ciast, potraw rybnych, zup, sosów oraz, aby wzbogacić smak herbaty.
  • 1,38 zł / szt.
  • 20 g ( 69,00 zł за 1 kg )
  • szt.
  • Оплата через банківський переказ, Za pobraniem, Płatność przelewem (przedpłata), Przelewy24-szybki przelew online lub BLIK, Gotówka/Karta/BLIK przy odbiorze

Ми відправляємо продукт протягом 24 годин.

Ми виконуємо замовлення протягом 24 годин.

Цей продукт має річну гарантію.

Ви можете повернути продукт протягом 14 днів.