Sypkie

Kupiec Kasza Jęczmienna Pęczak 4X100 G
netto: 4,31 zł / szt.
(brutto: 4,53 zł / szt.)
Kupiec Kasza Manna 400 G
netto: 4,32 zł / szt.
(brutto: 4,54 zł / szt.)
Cenos Ryż Parboiled 4 X 100 G
netto: 4,39 zł / szt.
(brutto: 4,61 zł / szt.)
Pol- Mak Makaron Krajanka Domowa 4 Jajeczna 250G
netto: 4,39 zł / szt.
(brutto: 4,61 zł / szt.)
Diamant Cukier Biały 1Kg
netto: 4,29 zł / szt.
(brutto: 4,63 zł / szt.)
Lubella Makaron Pełne Ziarno Świdry Fusilli 400 G
netto: 4,45 zł / szt.
(brutto: 4,67 zł / szt.)
Sante Kasza Jaglana 350 G
netto: 4,46 zł / szt.
(brutto: 4,68 zł / szt.)
Balviten Mąka Kukurydziana 500G
netto: 4,47 zł / szt.
(brutto: 4,69 zł / szt.)
Lestello Kasza Bulgur 4X100G
netto: 4,48 zł / szt.
(brutto: 4,70 zł / szt.)
Stoisław Mąka Pszenna Tortowa Typ 405 1 Kg
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Kupiec Ryż Biały 4X100 G
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Polmak Makaron Ryżyk 4 Jaja 250G Trdycyjny
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Kasza manna guma balonowa emix 500g
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Kasza manna o smaku jagodowym emix 500g
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Kasza manna o smaku malinowym emix 500g
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Kasza manna o smaku bananowym emix 500g
netto: 4,49 zł / szt.
(brutto: 4,71 zł / szt.)
Sotto Ryż Parboiled 4X100G Kartonik
netto: 4,50 zł / szt.
(brutto: 4,73 zł / szt.)
Janex Kasza Jęczmienna 1Kg Mazurska
netto: 4,50 zł / szt.
(brutto: 4,73 zł / szt.)
Cenos Kasza Manna Z Pszenicy 400 G
netto: 4,52 zł / szt.
(brutto: 4,75 zł / szt.)
Sonko Ryż Parboiled 4X100 G.
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Cenos Kaszka Kukurydziana 450 G
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Lubella Makaron Spaghetti 550 g
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Lubella Filini Makaron Nitki cięte 550 g
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Lubella Penne Rigate Makaron Pióra 550 g
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Lubella Eliche Makaron Świderki 550 g
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Melvit Otręby Pszenne 200g
netto: 4,59 zł / szt.
(brutto: 4,82 zł / szt.)
Kupiec Płatki Jęczmienne Błyskawiczne 400 G
netto: 4,62 zł / szt.
(brutto: 4,85 zł / szt.)