Jan Niezbędny Folia Do Żywności Z Plastikowym Nożykiem 30M

Folia do żywności w opakowaniu z nożykiem JAN Niezbędny
Folia do żywności pomoże Ci ochronić przed psuciem żywność taką jak mięso, ryby, warzywa i owoce w lodówce i w zamrażarce. Świetnie sprawdzi się także do zapakowania gotowych dań, zapobiegając marnowaniu jedzenia. Nasza folia do żywności pozwala owijać nią jeszcze ciepłe potrawy i naczynia. Dzięki zastosowanej technologi mikrocyrkulacji nie skrapla się pod nią para. To z kolei zapobiega namnażaniu się bakterii, które szybciej psują żywność.
Musisz wiedzieć, że nasza folia do żywności oddychająca sprawdza się nie tylko do pakowania jedzenia, zamrażania. Pod przykryciem szybciej się grzeją i nie brudzą wnętrza.
Folia do żywności JAN Niezbędny jest bardzo rozciągliwa. Możesz nią z powodzeniem owinąć nawet duże półmiski i inne naczynia. Dzięki temu, że jest samoprzylepna, szczelnie je zamyka, chroniąc przed dostępem wilgoci i zabezpieczając żywność przed wysychaniem.
Folia JAN Niezbędny zapakowania jest w pudełko wyposażone w bezpieczny pl...
  • 8.10 zł / szt.
  • 1 szt. ( 8.10 zł for 1 szt. )
  • szt.
  • Payment via bank transfer, Za pobraniem, Płatność przelewem (przedpłata), Przelewy24-szybki przelew online lub BLIK, Gotówka/Karta/BLIK przy odbiorze

The product is shipped within 24 hours.

We complete the order within 24 hours.

The product is covered by a one-year warranty.

You can return the product within 14 days.

Folia do żywności Jan Niezbędny zapewnia utrzymanie świeżości i smaku produktów spożywczych. Chroni przed wysychaniem i zepsuciem żywność przechowywaną w salaterkach, miskach, na talerzach, deskach itp. Jest samoprzylegająca, łatwo rozwijająca się i rozciągliwa. Dzięki pudełku z nożykiem jest łatwa w użyciu, a dodatkowo zrolowany początek folii ułatwia jej rozpoczynanie.

Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Rodzaj produktu: folia do żywnościLiczba sztuk: 1 szt.Wymiary pojedyńczego woreczka/arkusza (DxS): 3000 - 28 cm
Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 88 op. zb. (DU)

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie